Služby

Autorizovaný prodej nových vozů

Autorizovaný prodej nových vozů

Společnost Autospol Uherské Hradiští má více než 25 let zkušeností s prodejem nových osobních a užitkových vozů značky Ford. Díky naší silné pozici na trhu vytváříme širokou nabídku skladových nebo předváděcích vozů za velmi atraktivní a dostupné ceny. Spolu s nimi nabízíme také velké množství doprovodných služeb a můžete tak využít náš autorizovaný servis, pomoc při financování vozu, jeho pojištění či odtah a mnoho dalších.

Vybrat nový Ford
Autorizované servisní služby

Autorizované servisní služby

Jsme autorizovaným servisním partnerem pro značku vozů Ford. Vždy se profesionálně, odborně a s maximální péčí postaráme o Váš vůz. Specializujeme se také na opravy havarovaných vozů, a to včetně vyřízení pojistné události. U Autospol Uherské Hradiště můžete také využít služeb pneuservisu, lakovny, klempírny nebo komplexní mycí služby. 

Objednat servis
Pojištění

Pojištění

Pomůžeme Vám při zajištění ochrany rizik spojených s provozem Vašeho vozu. Přímo u nás si můžete sjednat povinné ručení, které je ze zákona povinen uzavřít každý majitel vozu, dále havarijní pojištění nebo další doplňková pojištění. Myslete na rizika včas a poraďte se o vhodném pojištění s námi.

Financování

Financování

Nabízíme financování Vašeho nového či ojetého vozu přímo na míru. Pokud nemáte dostatek finančních prostředků, zprostředkujeme pro Vás jeden ze způsobů financování - spotřebitelský úvěr, finanční leasing nebo operativní leasing. Výběr je pouze na Vás, ale rádi Vám s ním pomůžeme. Výhodné financování nabízíme všem bez ohledu na to, zda jste soukromá osoba nebo podnikající fyzická osoba (OSVČ, podnikatel) či právnická osoba (firma).

Prodej originálního příslušenství

Prodej originálního příslušenství

Udělejte ze svého skvělého Fordu ještě lepší vůz. Vaše auto by mělo být stejně jedinečné, jako jste vy. Přizpůsobte si svůj Ford k obrazu svému díky široké nabídce kvalitního příslušenství, které se bude hodit k vám a vašemu životnímu stylu. Vybrané produkty najdete přímo na našem autosalonu, tak si přijďte vybrat.

Odtah vozů

Odtah vozů

Víte, co dělat v případě nehody se svým Fordem? Volejte Autospol Uherské Hradiště  a my Vám pošleme odtahovou službu. Zajistíme odtah Vašeho poškozeného vozu, zařídíme vše potřebné s pojišťovnou (likvidaci pojistné události, ohledání škody, komplexní agendu) a Váš vůz opravíme v našich autorizovaných servisech v odpovídajících časových možnostech.

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!