O nás

O nás

Jsme Autospol Uherské Hradiště s.r.o., autorizovaný prodejce a servisní partner legendární značky Ford. Jsme součástí multibrandové skupiny AUTO UH, která patří mezi největší a nejsilnější autocentra na Moravě. Naši autorizovanou provozovnu osobních a užitkových vozů Ford naleznete v rozsáhlém areálu skupiny AUTO UH v Uherském Hradišti na ulici Za Olšávkou 340.

Společnost Autospol Uherské Hradiště s.r.o. je na trhu přes 25 let, a proto nabízí zákazníkům komplexní služby spojené s autorizovaným prodejem a servisem vozů Ford. Při koupi nového nebo ojetého vozu Ford Vám zároveň nabízíme širokou nabídku finančních služeb, mimořádné podmínky pojištění a mnohé další.

Kromě prodeje u nás můžete očekávat nadstandardní servisní zázemí s odpovídajícími službami, a to včetně nehodovému servisu. Díky zázemí skupiny AUTO UH můžeme nabídnout nejen špičkovou karosárnu s lakovnou, ale i moderní mycí centrum, ve kterém se postarají o správný lesk a čistotu Vašeho vozu.

Přijďte si vybrat Váš nový Ford do moderního autosalonu společnosti Autospol Uherské Hradiště s.r.o. Přesvědčte se o tom, že ikonické osobní vozy, užitkové vozy nebo SUV modely Ford ve Vás probudí touho poznat jednu z nejstarších automobilových značek ve světě. V našich vozech zažijete skutečnou radost z jízdy a zároveň budete hrdým následovatelem poselství zakladatele Henry Forda.

Staňte se i Vy našimi spokojenými zákazníky. Autospol Úherské Hradiště najdete v Uherském Hradišti na ulici Za Olšávkou a naší hlavní strategií je poskytovat kvalitní a prvotřídní služby při prodeji a servisu vozidel. Značka Autospol Úherské Hradiště působí v oblasti maloobchodního prodeje vozů a jejich servisu více jak 25 let. Od roku 2018 jsme součástí multibrandové skupiny AUTO UH, která patří mezi největší a nejsilnější autocentra na Moravě.

Kariéra

V současné době nenabízíme žádnou volnou pracovní pozici.

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!